نمونه سوالات آزمون سردفتری ازدواج و طلاق

در ادامه به معرفی چند کتاب در این رابطه خواهیم پرداخت. عربی هم یکی از درس هایی است در آزمون سردفتری از آن سوال طرح می شود. منابع آزمون سردفتری اسناد رسمی ۹۹. هر کدام از این آزمونها شرایط خاص خود را دارندو منجر به اخذ مجوز جداگانه ای می شوند که کارکرد متفاوتی هم دارند: الف- آزمون سردفتری اسناد رسمی ب- آزمون سردفتری ازدواج ج-آزمون سردفتری طلاق آنچه این مقاله به آن می پردازد، شکل اول یعنی آزمون سردفتری اسناد رسمی است که قرار است در آینده نزدیک برگزار شود.

نمونه سوالات آزمون سردفتری اسناد رسمی 97

متقاضیان پس از مطالعه دقیق و کامل آگهی ثبت نام درصورت واجد شرایط بودن می توانند با مراجعه به سایت اینترنتی www. دانلود کاملترین مجموعه سوالات آزمون سردفتری اسناد رسمی با پاسخنامه (12 دوره) در فروشگاه اینترنتی “های شاپ”. نمونه سوالات معارف اسلامی و احکام شرعی – 520 تست با جواب گزینه ایدانلود رایگان نمونه سوالات احکام و معارف اسلامیسوالات آزمونهای سردفتری اسناد رسمی این آزمون جهت . بنابراین از این نوع کتاب ها نیز می توانید توامان با تمرین نمونه سوالات احکام شرعی آزمون سردفتری سنوات گذشته برای مطالعه استفاده نمایید. آرشیو مطالب در:نمونه سوالات آزمون سردفتری اسناد رسمی به همراه پاسخنامه.

دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون سردفتری اسناد رسمی

1- اشخاص زیر می توانند در آزمون سردفتری اسناد رسمی شرکت نمایند: – اشخاصی كه دارای … امروزه آزمونهای استخدامی و قبولی در آنها بخش مهمی از زندگی بسیاری از افراد را تحت شعاع قرار داده است؛ به … لذامتقاضیان موظفند بندهای 14 و 15 تقاضانامه را تکمیل نمایند. بدیهی است عواقب ناشی از عدم تکمیل بخش های مزبور متوجه متقاضی محترم خواهد بود. عدم فعالیت در حوزه های قضاوت، وکالت دادگستری، عضویت در موسسه دولتی و وابسته به دولت و شهرداری ها، عضویت در هیات مدیره و مدیریت عامل شرکتهای تجاری و بانک ها یا موسسات بیمه و موسسات دولتی و یا وابسته به دولت.

سوالات آزمون سردفتری

4) سؤالات مربوط به متون فقه متقاضیان اهل سنت از کتب فقهی آنان استخراج خواهدشد. در مرحله اختبار سوالات علمی به صورت شفاهی از متقاضیان پرسیده می شود . این آزمون به صورت سراسری و بصورت تستی و چهارگزینهای طراحی شده بود و پذیرفته شدگان آزمون پس از طی مراحل گزینش، کارآموزی و اختبار به موجب ابلاغ رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به مقام سردفتری اسناد رسمی منصوب میگردند. ت ـ مصاحبه با ثبتنام کنندگان، توسط هیأت، پس از پایان مهلت تعیین شده و پذیرش سردفتران مورد نیاز پس از طی مراحل گزینش. بر اساس این گزارش اداره کل امور اسناد و سر دفتران سازمان ثبت اسناد و املاک کشور طی اطلاعیه ای اعلام کرد، مطابق ماده 3 آئین نامه اصلاحی قانون دفاتر اسنادرسمی پذیرفته شدن نهایی ( قبولی ) موکول به شرکت در اختبـار ( مصاحبه حضوری و قبولی در آن ) است بنابراین افراد مذکور لازم است در محل و تاریخ تعیین شده با به همراه داشتن کارت شناسائی معتبر براساس شماره ردیف خود در مصاحبه شرکت نمایند و عدم حضور و شرکت در مصاحبه بمنزله مردودی است .

نمونه سوالات آزمون سردفتری 97

منابع آزمون سردفتری منابع آزمون سردفتری مواد امتحانی آزمون سردفتری اسناد رسمیتستسوالات چهارگزینه نوین بوکمجموعه آزمون های سردفتری اسناد رسمی مولف مولفان منصور قرائی تعداد صفحه صفحه قطع کتاب رحلی ریال دریافت بخشی کتاب افزودن سبد خرید برچسب سردفتری اسناد رسمی تست سوالات چهارگزینه چکیده کتاب مجموعه آزمون های سردفتری اسناد رسمی این مجموعه بخوانید مختصر حقوق جزای اختصاصییادداشتهای سردفتر اسناد رسمی نمونه سوالات اختبار آزمون سردفتری عادت ندارم موضوعات مختلف قاطی کنم برای همین آنها وبلاگهای مختلف تقسیم بندی کردم قبل سال وبلاگ نویسی شروع کردم چندین وبلاگ عناوین مختلف .

دانلود رایگان نمونه سوالات پیام نور رشته ی حقوق با پاسخنامه و … 4) روحانیون در صورت دارا بودن مدرک تحصیلی حداقل کارشناسی (لیسانس) در یکی از رشته های ادبیات (فارسی و عرب)، فقه و اصول، تفسیر، علوم قرآنی، حدیث، الهیات و معارف اسلامی. دانلود نمونه سوالات حقوق ثبت رشته حقوق با پاسخنامه تستی و تشریحی مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور … در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید. » ما آزمون سردفتری را قطعاً برگزار میکنیم و جلساتی با سازمان سنجش برگزار شده، اما این که هرکس حد نصاب نمره را بیاورد، سردفتر شود، ممکن نیست.

نمونه سوالات آزمون سردفتری

مؤسسه فرهنگی انتشاراتی طرح نوین اندیشه ( اولین مرکز خصوصی در حوزه نشر کتب کمک آموزشی حقوق در ایران ) همزمان با سومین دهه از فعالیت، رسالتی تازه در جهت نیل به اهداف عالی خود ترسیم نموده است. تألیف و تدوین کتب تخصصی و جامع (دانشگاهی، کاربردی، کمک آموزشی و قوانین)، تولید و انتشار فیلم ها و نرم افزارهای حقوقی، برگزاری سمینارها، همایش ها و نمایشگاههای تخصصی در تهران و شهرستانها و ارائه خدمات مشاوره ای از جمله اقداماتی است که این مرکز به صورت ویژه دنبال خواهد نمود. نمونه سوالات آزمون سردفتری اسناد رسمی همراه پاسخنامه کیفیت بسیار عالی صورت کامل جامع شامل مهمترین سوالات دوره های گذشته این آزمون قیمت تومان لینک دانلود بلافاصله بعد پرداخت نمایش داده شود کتاب نمونه سوالات آزمون سردفتری مجموعه کامل آزمونهای سردفتری اسناد رسمی شامل آخرین نمونه سوالات عمومی کتاب مجموعه کامل آزمونهای سردفتری اسناد رسمی شامل آخرین نمونه سوالات عمومی اختصاصی حقوق ثبت، آئیننامهها مقررات، حقوق اثر تقی آریافر بوده چاپ سال توسط انتشارات خورشید منتشر شده استموضوعات کتاب شامل ثبت قوانین مقررات ایران آزمونها تمرینها، حقوق، حقوق خصوصی، دانشگاهها .

گفتنی است؛ علی خندانی، رئیس کانون سردفتران و دفتریاران در نشست خبری پنجم تیرماه خود در پاسخ به سؤالی در خصوص زمان برگزاری آزمون سردفتری در سال ۱۴۰۱ بر اساس تکلیف قانون تسهیل صدور مجوزها گفته بود؛ طبق آخرین نظرسنجی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از سراسر کشور، حوزههای ثبتی نیازی برای راهاندازی دفتر جدید اعلام نکردهاند و حتی نیمی از ورودیهای آزمون ۹۷ درخواست تعطیلی دفاتر و یا انتقال دادهاند؛ زیرا درآمدهای خالص ۳ میلیون تومانی دارند. Dec 13, دانلود سوالات آزمون سردفتری 97 2015 – برای مشاهده توضیحات و دانلود فوری بسته نمونه سوالات آزمون سر دفتر ازدواج 94 اینجا را کلیک کنید. سوال های ثبت املاک 1 – در بعضي از اسناد مالكيت مشاهده ميشود كه حدود ملك مذكور به علائم طبيعي ( از قبيل كوه يا تپه و. بنابراین لازم است اینگونه متقاضیان در برگ درخواست نوع مذهب را صریحاً قید نمایند. قبل از واریز وجه ثبت نام لازم است متقاضیان از انطباق شرایط خود با مفاد آگهی ثبت نام اطمینان حاصل نمایند.

با توجه به اینکه شرایط آزمون در سال های قبل تغییرات محسوسی نداشته است، اطلاعات ارائه شده در این مقاله بر اساس آخرین آزمون سردفتری در سال 97 می باشد. این آزمون هر چند سال یک بار بر اساس نیاز به نیروی سردفتر در سراسر کشور برگزار می شود. رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور یک بار دیگر بر لزوم «نیازسنجی» برای جذب سردفتر جدید تاکید کرد. بنابراین علاقه مندان شغل سردفتری باید به گوش باشند چرا که اکنون می توان امیدوار بود که بعد از یک وقفه ده ساله، بار دیگر آزمون سردفتری برگزار شود.